PROMOCYJNA EDYCJA ROLET!!! BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ ROLET NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC.

 

Zamontowane rolety przez KAWEX

Rolety – dlaczego warto stosować?

Rolety to doskonałe i dobrze wszystkim znane rozwiązanie w walce z upałem i wysoką temperaturą w mieszkaniu. To właśnie roleta to najczęściej stosowany sposób na ochronę pomieszczenia przed intensywnym nasłonecznieniem. Ogromny wybór różnego rodzaju produktów powoduje, iż każdy kto szuka połączenia ochrony przed słońcem z dekoracją znajdzie coś dla siebie.

 

Co wyróżnia nasze rolety?

 

Wyróżnia nas wykonanie naszych rolet z wielu rodzajów materiałów od niepalnych, nieprzepuszczających światła, do zmywalnych czy też z materiałów wzorzystych. Tak szeroki wybór wpływa nie tylko na unikalny design ale przede wszystkim na funkcjonalność produktu. Nasza firma oferuje Państwu 2 rodzaje rolet materiałowych oraz rolety typu dzień-noc.

 

To jak będą wyglądały Państwa okna z naszymi roletami, ogranicza tak na prawdę tylko Państwa wyobraźnia.

 


Działamy głównie na terenie miasta Warszawa, jednak nasza oferta jest skierowana do wszystkich miast z woj. Mazowieckiego.

Sprawdź: Rolety Pruszków, Rolety Grodzisk Mazowiecki.

Rodzaje rolet oferowanych przez nas

 

Typy produktów które są obecnie najpopularniejszym systemem ochrony przed słońcem:

 

  • Rolety wewnętrzne

Produkty montowane bezpośrednio do okna. Znajdują się one bardzo blisko szyby, co powoduje że wpuszczają do środka pomieszczenia bardzo mało światła. Właśnie z uwagi na ich skuteczność to jedne z najczęściej wybieranych rolet. Istnieje wiele sposobów montażu takich jak na żyłkę czy też w specjalnej kasecie.

 

  • Rolety naścienne

Rolety montowane są do ściany lub sufitu. Bardzo korzystnie się prezentują w wypadku wnęk okiennych z kilkoma skrzydłami okiennymi. Całą wnękę można osłonić jedną roletą, co minimalizuje koszty oraz skraca czas montażu. Rozwiązanie często stosowane w starym budownictwie gdzie wnęki okienne są dużych rozmiarów.

 

  • Rolety materiałowe

Jest to najpopularniejsze systemy ochrony przed słońcem. Są bardzo łatwym i prostym w montażu rozwiązaniem. Oferujemy Państwu szeroką gamę systemów i tkanin oraz serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią. Znajdą Państwo w niej wiele przykładów montażu rolet materiałowych.

 

  • Rolety dzień – noc

Nasza firma oferuje także innowacyjny system rolet typu dzień – noc które pozwalają na regulację zaciemnienia nie tylko poprzez opuszczenie osłon lecz także poprzez ustawianie pasów przepuszczających światło. To idealne rozwiązanie nie tylko do domu, lecz także biura, czy gabinetu.

Wybór rolet w naszej siedzibie w Warszawie, lub tez poprzez stronę internetową jest ogromny.
Nie wiesz jak je potem zamontować? To nic, po prostu przestań się o to martwić, ponieważ u nas w firmie
pomiar, wycena i montaż rolet jest GRATIS!