Zamontowane rolety przez KAWEX

Rolety Pruszków – uczyń swój dom piękniejszym!


Rolety są od lat jednym z najpopularniejszych sposobów dekoracji okien w polskich domach. Odpowiednio dobrane, dodają pomieszczeniom ciepła i przytulności. Kiedy więc planujesz zakupić rolety do swojego mieszkania, zaufaj najlepszym – ekspertom z firmy Kawex!

 

Żaluzje i rolety w Pruszkowie – Kawex


Jeśli chcesz zapobiegać nadmiernemu nasłonecznieniu swojego domu oraz zbyt wysokiej temperaturze, a także zapewnić prywatność swojej rodzinie – rolety doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Największy wybór wysokiej jakości rolet w całym Pruszkowie znajdziesz zaś właśnie u nas! Wykonamy dla Ciebie zarówno klasyczne rolety materiałowe, które ochronią dom przed palącymi promieniami słońca, rolety typu dzień-noc, umożliwiające regulację zaciemnienia, a także rolety wewnętrzne (montowane bezpośrednio na oknie, blisko szyby) i naścienne (montowane na ścianie lub suficie). Nasza firma słynie z tego, że wykonujemy rolety z wielu rodzajów materiałów: niepalnych, nieprzepuszczających światła, zmywalnych czy też wzorzystych. Rolety, które oferujemy, są więc nie tylko piękne, ale także funkcjonalne.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż rolet dla wielu osób stanowi wyzwanie – dlatego też pracownicy naszej firmy zamontują Twoje nowe rolety zupełnie za darmo! Kawex wykona również darmowe pomiary oraz wycenę. Rolety można wybrać i zamówić zarówno w naszej siedzibie w Pruszkowie, jak i przez naszą stronę internetową.


Kawex na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Na pewno znajdziesz u nas rolety, które sprawią, że Twój dom stanie się piękniejszy!


Działamy głównie na terenie takich miast jak: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, jednak nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców woj. Mazowieckiego.