MOSKITIERY I PROMOCJA!!! BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ MOSKITIER NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC.

Czym są moskitiery?

Moskitiery w Kawex

Moskitiery to wykonane ze specjalnych materiałów siatki które można dopasować do każdego rodzaju okien. Jeżeli zależy nam na oszczędnościach – możemy w moskitierę uzbroić tylko te okna które otwieramy, np. w celu przewietrzenia mieszkania.

 

Moskitiera stanowi jak do tej pory najskuteczniejszy sposób do ochrony przed uciążliwymi owadami, testującymi wciąż na nowo, jak długo możemy znieść ich brzęczenie nad uchem. Szczególnie latem kiedy aktywność komarów sięga zenitów klienci doceniają jak przydatna okazyjne się montowanie moskitier w oknie. Pozwalają one nam spokojnie przespać noc, bez obaw że rano wstaniemy cali czerwoni od ugryzień.

Jak kupić odpowiednią moskitierę?

 

Jeżeli już zdecydujemy się na zakup, pierwsze co należy wykonać to pomiar przestrzeni okiennych. Firma Kawex kompleksowo zajmuje się montażem takich moskitier oraz ich pomiarem. Każdy z naszych produktów jest wykonywany indywidualnie, pod wymiar i zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, dokonanymi z właścicielami mieszkania czy domu. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego też oferujemy profesjonalny montaż i pomoc w doborze odpowiedniego modelu moskitiery. Warszawa i Pruszków to miasta w których działamy.

Zalety korzystania

 

Ogromna zaletą użytkowania jest sposób w jaki jest ona montowana na oknie – bez konieczności naruszenia struktury ramy okiennej. Takie rozwiązanie sprawia, że latem kiedy jest najbardziej potrzebna bez problemu możemy zamontować ja w oknie, a zima najzwyczajniej zdjąć.

Jak dbać by moskitiera służyła długo?

 

Troska o moskitierę nie wymaga od nas szczególnego zaangażowania.
Najczęściej do pielęgnacji wystarcza zwykła woda ze środkiem czyszczącym i woda.

 

 

Jakie moskitiery oferujemy?

  • Moskitiery ramkowe od okien

  • Moskitiery ramkowe od drzwi

 

Sprawdź naszą dużą ofertę moskitier w miastach: Warszawa i Pruszków – skontaktuj się z nami a dojedziemy.