Dzięki osłonom okiennym możemy sterować dopływem światła słonecznego do pomieszczenia oraz odcinać je całkowicie, czy redukować w razie potrzeby.

 

 

Oto rodzaje osłon okiennych jakie oferujemy:

Rolety

Nadają się do każdego rodzaju okien, powstrzymują one promienie słoneczne i sprawiają, że wewnątrz pomieszczenia jest przyjemnie chłodniej i troszkę ciemniej, co pozwala nam odpocząć od uciążliwego upału.

Żaluzje

Bardzo popularna osłona słoneczna. Nasza firma oferuje szerokimi wachlarz kolorów i wzorów dzięki czemu mogą Państwo wybrać dokładnie takie żaluzje o jakich Państwo marzyli.

Plisy

To najwygodniejsze i najczęściej wybierane rozwiązanie przy nietypowym kształcie okna. Doskonale sprawdzają się na każdym oknie dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna.

Verticale

To znany i sprawdzony system osłony okien najczęściej stosowany w budynkach użytku publicznego. Posiadają wiele zalet dekoracyjnych, lecz ich głównym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji ilości i kierunku światła wpadającego do pomieszczenia.

Moskitiery

Niezastąpione w ochronie przed wszelkiego rodzaju insektami.

Wyróżnia nas najwyższa jakość usług, profesjonalny montaż i kompleksowa pomoc. Tego właśnie mogą Państwo oczekiwać od naszej firmy. Każdy z produktów jest wykonywany indywidualnie, według wcześniejszych ustaleń. Dodatkowe informacje na temat montażu chętnie udzielimy podczas kontaktu telefonicznego oraz mailowego.