Naprawa okien w Warszawie

Naprawa okien jest czynnością niezbędną, ponieważ okna są stale poddawane obciążeniom – ciągłe otwieranie i zamykanie. Od zewnątrz narażone są na czynniki nieprzychylne czynniki atmosferyczne takie jak słońce, deszcz oraz silny wiatr. Ramy i uszczelki stopniowo niszczą się a okucia okienne zużywają się podczas otwierania okna i ryglowania skrzydeł. Kiedy nasze okna wymagają naprawy, najlepiej zlecić ją specjalistom. Jest to bardziej komfortowa i bezpieczniejsza decyzja, niż ta o próbie naprawy okien samodzielnie. Nie wspominając już o skutkach jakie samodzielne reperowanie może mieś dla wyglądu i funkcjonalności naszego okna, samodzielna naprawa jest często nie do końca bezpieczna. Zatrudniając nasza firmę maja Państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane rzetelnie i profesjonalnie i że nie będą się Państwo musieli dłużej z problemem borykać. Naprawą okien zajmujemy się od lat. Jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami i posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili. Czy to w nagłych przypadkach, które wymagają natychmiastowej naprawy czy też w niewymagających pośpiechu kwestiach.

Główne specjalizacje naszej firmy to:

  • montaż
  • regulacja
  • naprawa okien

Dlaczego warto naprawiać okna

 

Bardzo często spotykamy się z problemem utraty ciepła z naszych mieszkań czy biur. Opłaty za ogrzewanie które za tym idą spędzają sen z powiek niejednemu z nas. Rozwiązaniem tego problemu jest – naprawa okien w warszawskiej firmie KAWEX. Nasi specjaliście, szybko i profesjonalnie zajmą się tym problemem i pomogą w obniżeniu rachunków za ogrzewanie, na wiele lat. Pragniemy zapewnić, że zgłoszenia i pytania które będą Państwo kierowali do nas czy to za pomocą adresu email, czy tez telefonicznie, nie zostaną bez odpowiedzi. Staramy się jak najszybciej i jak najrzetelniej odpowiadać na wszystkie nurtujące Państwa kwestie. Zapewniamy, że wszystkie Państwa problemy z oknami skończą się z chwila kontaktu z nasza firmą.

Wymiana szyb w oknach

 

Jedną z najczęściej wykonywaną czynnością naprawy stolarki okiennej jest wymiana szyb w oknach. Warszawa oraz pobliskie miejscowości to lokalizacje w których bez problemu dokonamy wymiany szyb w Twoich oknach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Przed dalszymi pracami należy dokładnie zmierzyć okno i oczywiście zrobimy to za Ciebie.  

Naprawa okien na terenie Warszawy i okolic - zadzwoń pod nr tel. 601 194 247